Zdarzyło Ci się uciekać od zdjęć, bo Twoja twarz nie wyglądała dobrze? 

Prosić kogoś by usunął zdjęcie z Tobą, bo akurat Twój trądzik jest w fazie aktywnej? 

Martynie się zdarzało, a nawet było to na porządku dziennym w pewnym czasie. Przez to obecnie nie ma pamiątek z tego okresu, które chciałaby mieć.. 

Posłuchaj rozmowy z Martyną, która opowiada jak poradziła sobie ze swoim trądzikiem, jak wróciła jej pewność siebie, akceptacja. 

Poniżej znajdziesz również zdjęcie efektów!

Pamiętaj jednak, że każdy z nas jest inny. Każdy ma inną historię, doświadczenia, każdy może posiadać inny rodzaj trądziku. Każdy na leczenie może zareagować inaczej. Podcast ma charakter wyłącznie informacyjny, nie ma zadanie zachęcić lub zniechęcić do konkretnego rodzaju leczenia lub jego braku. Podcast opiera się o subiektywne odczucia moich rozmówców dotyczących leczenia, które zostało u nich przeprowadzone. Nie kopiuj tych zachowań 1:1 u siebie. Zawsze rozmawiaj ze swoją kosmetolożką i lekarzem prowadzącym.

Podcast nie stanowi reklamy wyrobu leczniczego oraz nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej.

Przed kuracją – sierpień 2020, prawdopodobnie mam na sobie podkład oraz puder w celu przykrycia (mało skutecznego zresztą) mojego trądziku. Niestety nie znalazłam zdjęć bez makijażu, na których dobrze byłoby widać mój trądzik, bo wtedy sobie takich nie robiłam. 
 
Obecnie – zdjęcie zrobione dosłownie 2 dni temu, bez podkładu, bez pudru. Kilka wyprysków można tam nawet dostrzec, ale już nie czuję potrzeby, aby je zakrywać.