“Pamiętasz, jak wyglądało moje czoło? Policzki? Było tak źle, że w tamtym momencie myślałam, że już z tego nie wyjdę, a dzisiaj patrzę w lustro i mam łzy w oczach z radości.”
Samanta

Witaj Piękna!

Czy marzysz o skórze gładkiej, wolnej od zaskórników, przebarwień i wyprysków?

Ustalmy wspólnie plan działania na:
📍profilaktykę anti aging
📍trądzik, zaskórniki
📍blizny i przebarwienia
📍podrażnienie i zaburzoną barierę hydrolipidową

Czy też masz tak, że wkurza Cię Twoja skóra?

Prawie codziennie rano czujesz złość na swoją skórę, bo ciągle masz nowe wypryski, widzisz swoje przebarwienia czy blizny?

Czujesz się niezrozumiała, bo zgłaszając problem specjaliście on proponuje Ci ciągle to samo – czyli to co wcześniej nie dało efektu?

Zauważasz pierwsze zmarszczki na skórze, zmniejszoną jędrność? Zaczynasz odczuwać przemijający czas?

Masz dosyć dziwnych zachowań skóry – z jednej strony ściągnięta z drugiej tłusta?

Wkurza Cię, że już tyle czasu walczysz, czytasz dowiadujesz się, kupujesz nowe kosmetyki, a efektów nie ma?

A może jesteś sfrustrowana i zawiedziona, bo byłaś na serii zabiegów i.. NIC? To może być naprawdę przytłaczające!

Czego możesz się spodziewać?

16

Piękna i zdrowa skóra:

Pozbądź się zaskórników, wyprysków, a także przebarwień i blizn, odbuduj barierę hydrolipidową i zyskaj gładką, jedwabiście miękką cerę.

14

Indywidualne konsultacje:

Otrzymaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące pielęgnacji, Twojej skóry i możliwości terapeutycznych. Dzięki temu zyskasz pewność, że Twoja pielęgnacja jest idealnie dopasowana do potrzeb Twojej skóry.

15

Nadzór i Kontrola:

W trakcie naszej współpracy na bieżąco monitoruję Twoje postępy, odpowiadam na pytania i zapewniam Ci wsparcie przez całą drogę do zdrowej skóry.

Co zyskasz podczas naszej współpracy?

Gładkość i przyjemna struktura skóry:

Poczujesz, jak Twoja skóra staje się jedwabiście gładka!

Mniej dostrzegalne zaskórniki:

Zaskórniki przestaną być tak uderzająco widoczne, nadając Twojej cerze bardziej jednolity wygląd.

Zauważalne rezultaty:

Skóra stanie się bardziej nawilżona, promienna, a problematyczne obszary, takie jak zaskórniki, zaczną zanikać.

Profilaktyka przeciwstarzeniowa:

Zainwestujesz w profilaktykę przeciwstarzeniową, zapewniając, że Twoja skóra będzie zachwycać pięknem również w przyszłości.

Oszczędność czasu i pieniędzy:

Twoje zakupy kosmetyków staną się bardziej efektywne, zredukujesz  czas spędzony na szukaniu informacji. Pieniądze, które zainwestujesz, będą współgrać z Twoimi potrzebami pielęgnacyjnymi, eliminując konieczność niepotrzebnych zakupów.

Koniec wysypów po kosmetykach:

Przestaniesz martwić się o potencjalne negatywne reakcje skórne, ponieważ Twoja pielęgnacja jest teraz dokładnie dostosowana do potrzeb Twojej skóry.

Redukcja wyprysków i stabilność skóry:

Wypryski zaczną się wygaszać, a Twoja skóra stanie się bardziej stabilna i przewidywalna.

Poprawa nawilżenia i komfortu:

Skóra zyska zwiększone nawilżenie, pozbywając się uczucia nadwrażliwości i bolesności.

Lepsze zrozumienie własnej skóry:

Poznasz swoją skórę lepiej, co przekłada się na bardziej świadome i skuteczne podejście do pielęgnacji.

Odkrycie terapeutycznych możliwości:

Dowiesz się o terapeutycznych opcjach dla swojej skóry, które doskonale uzupełnią Twoją pielęgnację domową. Przemyślane i uzupełniające się zabiegi gwarantują piękną cerę.

Spokój i bezpieczeństwo w pielęgnacji:

Nie musisz już martwić się o to, jak połączyć różne kosmetyki czy jak często ich używać. Pielęgnacja jest teraz zaplanowana, przemyślana, co przynosi spokój i pewność.

Najczęściej popełniane błędy w pielęgnacji skóry:

Agresywna pielęgnacja:

Nadmierne używanie substancji aktywnych i agresywnych zabiegów.

Brak dbania o proces regeneracji:

Skóra nie ma warunków do prawidłowego gojenia czy utrzymania prawidłowego poziomu nawilżenia.

Losowe kosmetyki:

Zakupy kosmetyków, które są na promocji, z poleceń lub używanie tych otrzymanych w ramach prezentu.

Pozbywanie się wyprysków:

Nieumiejętnie wciskanie zmiany zapalnych czy zaskórników, sprawia, że Twoja skóra przypomina pobojowisko, w efekcie pojawiają się blizny i przebarwienia.

Brak planu działania:

Brak uwzględniania potrzeb skóry, brak planu działania albo plan, który nie jest nakierowany na żaden konkretny cel pielęgnacyjny.

Nadużywanie peelingu:

Próby zniwelowania szorstkości, zaskórników tylko peelingiem.

Dlaczego to właśnie ja mam poprowadzić Twoją skórę?

Doświadczenie i Specjalizacja:

Pracuję ze skórą problematyczną od 5 lat, specjalizując się w trądziku i odbudowie skóry. Sprawdź poniżej efekty mojej pracy

Opieka i Zrozumienie:

Wiem, jak wiele w dzisiejszym świecie znaczy „dobry” wygląd. Wierz mi, że podczas wizyty poczujesz się zaopiekowana, a podczas całej współpracy wzrośnie Twoja pewność siebie i w końcu polubisz swoją skórę.

Holistyczne Podejście:

Nie ograniczam się tylko do pielęgnacji skóry. Łączę ogólne samopoczucie i zdrowie z kondycją skóry, zapewniając kompleksowe wsparcie.

Dlaczego te konsultacje są wyjątkowe?

42

Nastawienie na długofalowe efekty

Nie wykonuję zabiegów gabinetowych kiedy nie masz ustalonej pielęgnacji domowej, wykonanych podstawowych badań i wdrożonej suplementacji.

41

Kontrola i aktualizacje

Na bieżąco monitoruję Twoje efekty, masz możliwość zadawania pytań i aktualizacji planu pielęgnacyjnego.

40

Konkretny plan działania

Określenie potrzeb skóry, ustalenie celu pielęgnacyjnego i analiza uzyskanych efektów.

Zobacz jak o swojej skórze piszą dziewczyny, które ze mną współpracują.

Przed:

„Mam trądzik od okresu dojrzewania i już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek się go pozbędę. Próbowałam już chyba wszystkiego: maści, leczenie doustne, zabiegi kosmetyczne oraz wiele kosmetyków. Marzy mi się rozświetlona cera bez nowych zmian i świecenia się po godzinie.”

Marta Maciejewska

Po:

„Chyba osiągnęłyśmy pożądany efekt po ostatniej wizycie. Super poschodziły te stany zapalne. Zostały same blizny, a to, co było na czole a teraz – to kosmos :)”

Marta Maciejewska

Przed:

„Chciałabym zapanować nad moją cerą. Wszystkie slogany dotyczące pewności siebie, chęci robienia sobie zdjęć, przeżywania życia bez myślenia o stanie skóry wydają się być bardzo o mnie.”

Ola Sieczka

Po:

„Jestem wdzięczna i zadowolona z efektów, bo do tej pory nikt nie pomógł mi tak bardzo. Skóra nigdy nie była tak stabilna. Produkt na wypryski powoli idzie w odstawkę, bo nie ma wielu niemiłych niespodzianek. Dzięki!”

Ola

Przed:

“Chciałabym zwalczyć aktywny trądzik oraz uporać się z bliznami, przebarwieniami. Straciłam już nadzieję po wielu różnych wizytach u specjalistów, wielu wyrzeczeniach dietetycznych, stosowaniu różnego rodzaju maści na trądzik, woda ze srebrem koloidalnym czy wody lawendowej bez większego efektu.”

Katarzyna Krzywańska

Po:

“Moja skóra super utrzymuje makijaż, nawet po całym dniu wygląda on zadowalająco, co wcześniej mogło być jedynie moim marzeniem. Mimo kilku niedoskonałości na twarzy zaczynam się czuć o wiele lepiej i pewniej. Wyprysków również pojawia się coraz mniej. Aktualnie jestem przed miesiączką i szczerze mówiąc, oceniam stan mojej skóry na całkiem niezły, gdyż wcześniej moja twarz w tym czasie wyglądała źle.”

Kasia

OPINIE MOICH KLIENTÓW

Agata Toboła
Agata Toboła
2024-06-18
Moja współpraca z Angeliką trwa od ponad roku, i już po miesiącu, od momentu wprowadzenia pielęgnacji i zaleceń - widać było efekty. A teraz, po roku aż nie chce się wierzyć, że skóra się może tak zmienić 🙂 comiesięczne raporty i kontakt z Angeliką daje możliwość zweryfikowania postępów/rozwiania ewentualnych wątpliwości. Każdy plan pielęgnacyjny był dopasowany do moich potrzeb, jak i zmian, które nastąpiły (na lepsze oczywiście). Suplementacja, dodatkowe rady to świetna całość dopełniająca poranną i wieczorną rutynę. Kiedyś nie sądziłam, że będzie to możliwe, bo dermatolog najchętniej by dał lek i niech się dzieje co chce. Natomiast Angelika pyta o wszystko, i holistycznie podchodzi do człowieka, a w dodatku jest przesypmatyczną osobą, która zaraża pozytywną energią. Naprawdę był to strzał w dziesiątkę, mimo że polegałam na opiniach z Internetu - nie żałuję! I z czystym sumieniem mogę polecić Ją każdemu, kto chce wyjść do ludzi bez makijażu na co dzień i się nie wstydzić, że coś jest nie tak 👌
Agnieszka Orlikowska
Agnieszka Orlikowska
2024-06-18
Angelika potrafi sprawić, że każde nasze spotkanie jest bardzo wartościowe. Połączenie terapii zabiegowej, aktywności fizycznej, odpowiedniej suplementacji, diety i pielęgnacji domowej daje fantastyczne efekty. Każdej osobie walczącej przez lata z trądzikiem serdecznie polecam Angelikę, jej kompleksowe podejście i wsparcie na każdym etapie jest bezcenne :)
Zuzanna Zużewicz
Zuzanna Zużewicz
2024-06-17
Bardzo polecam współpracę z Angeliką wszystkim osobom, które od dawna mierzą się z trądzikiem i trochę tracą już nadzieję na poprawę. Na przestrzeni pół roku zauważyłam bardzo dużą zmianę, moja cera wygląda teraz naprawdę dobrze, ma zdrowy "glow" i pojawia się na niej o wiele mniej wyprysków. Moja pewność siebie wzrosła i czuję się o wiele lepiej wychodząc z domu bez makijażu. Dziękuję bardzo!
Julia Słojewska
Julia Słojewska
2024-06-08
Gorąco polecam każdemu, kto ma poczucie, że nie rozumie swojej skóry i jej potrzeb ☺️ Dzięki pielęgnacji dobranej przez Angelikę skóra zmieniła się nie do poznania, odzyskała blask, a stany zapalne się zmniejszyły. I to wszystko po zaledwie trzech miesiącach, nie mogę się doczekać co będzie dalej 😁 Nie ma nad czym się zastanawiać, tylko od razu decydować się na współpracę!
Oliwia
Oliwia
2024-05-21
Bardzo polecam!!! Już od pierwszej wizyty wiedziałam, że dobrze trafiłam, ponieważ od razu czuć, że Angelika to świadoma osoba z ogromną wiedzą w swoim fachu. Pierwsza konsultacja była długa i bardzo dokładna, po niej dostałam wytyczne, bardzo dokładnie opisane na wiele stron, dzięki czemu dokładnie wiedziałam co robić, dodatkowo nie ma głupich pytań i mogę się zapytać dosłownie o wszystko i być w kontakcie gdy tego potrzebuje. Dzięki Angelice zaczęłam też mocno działać z suplementacją (po przebadaniu się). Bardzo polecam umówić się do Angeliki jeśli tak jak ja próbowaliście już wszystkiego i nic nie pomogło. Moja cera diametralnie się poprawiła i jestem bardzo zadowolona ze współpracy☺️
Marcelina Klimkowska
Marcelina Klimkowska
2024-04-24
Polecam Angelikę z całego serca. Dla niej każdy problem jest do rozwiązania, nic nie jest bagatelizowane. Ma niesamowitą wiedzę i super podejście do pacjenta. Czułam się zaopiekowana, dostałam zalecenia idealnie skrojone pod moje potrzeby, indywidualną pielęgnację i co najważniejsze odpowiedź na każde moje pytanie. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam.
Małgorzata Sienniak
Małgorzata Sienniak
2024-04-08
Z całego serca polecam kosmetolog Angelikę Pierucką. Ma wspaniałe podejście do pacjenta. Posiada niesamowitą wiedzę, potrafi stawić czoła największym skórnym wyzwaniom. Od pierwszych wspólnych działań stan mojej skóry znacznie się poprawił, a co za tym idzie, moje podejście do niej. Nie wyobrażam sobie zrezygnować z porannej i wieczornej pielęgnacji skóry. Efekty są widoczne już po dwóch tygodniach.
Katarzyna Małys
Katarzyna Małys
2024-04-06
Angelika, chciałabym serdecznie podziękować za Twój profesjonalizm, wsparcie oraz troskę, którą okazałaś mi podczas naszej współpracy. Twoje zalecenia nie tylko pomogły mi zadbać o moją pielęgnacje, zdrową skórę, ale także przyczyniły się do mojego ogólnego samopoczucia. Jestem wdzięczna za Twoje zaangażowanie oraz za poświęcony czas, który zawsze był połączony z życzliwością i profesjonalizmem. Dziękuję za wszystko i życzę ci samych sukcesów <3
Katarzyna Wojcieszyńska
Katarzyna Wojcieszyńska
2024-03-16
Po miesiącu współpracy widziałam poprawę. Wyeliminowane zostało świecenie. Po trzech bariera hydrolipidowa odbudowana, skóra nawilżona. Pielęgnacja nie zajmuje dużo czasu, a efekty są widoczne gołym okiem i dosyć szybko. Skóra ma ładny blask, pory są oczyszczone, twarz zyskała świeżość. Angelika ma kompleksowe podejście do pielęgnacji, zabiegów i zdrowia. Polecanko
Marta Piotrowiak
Marta Piotrowiak
2024-03-14
Współpraca z Angeliką zmieniła moją skórę. Przestały mi wyskakiwać pryszcze, zmniejszyły się przebarwienia, skóra mniej się czerwieni i jest super nawilżona. Bardzo polecam ze względu na kompleksowe podejście. Dzięki współpracy lepiej czuję się ze swoją skórą i nie muszę się malować żeby czuć się dobrze. Nie wydaję też bez sensu pieniędzy na testowanie nowych kosmetyków, bo mam ułożoną pielęgnację, która mi służy. To była dobra inwestycja 😊

Wolisz pracować samodzielnie czy ze mną?

Konsultacja Indywidualna:

Wybierz jeśli potrzebujesz wskazówek co zmienić, aby Twoja skóra wyglądała lepiej. Otrzymasz je podczas 30-minutowej konsultacji online.

Konsultacja kosmetologiczna

300 zł

Co wchodzi w skład?

 • 30-minutowe spotkanie online, podczas którego porozmawiamy o Twojej skórze i pielęgnacji 
 • nieograniczona możliwość zadawania pytań w  czasie spotkania
 • podsumowanie konsultacji otrzymasz na maila

Dostępny również pakiet 3 konsultacji!

Podczas konsultacji omawiamy kwestie, które sprawiają Ci trudność, co do których nie masz pewności.

Przykłady tematów na konsultację:

 • Nie wiem, czy moja pielęgnacja jest okej dla mojej skóry, czy coś powinna zmienić?
 • Mam trądzik od dawna, co powinnam zrobić, gdzie się udać?
 • Nie wiem, na co zwracać uwagę przy wyborze kosmetyków.
 • Nie rozumiem swojej skóry, nie wiem, czego potrzebuje.
 • Nie wiem w jakiej kolejności, jak często nakładać np. retinol, kwasy i czy w ogóle ich potrzebuje.
 • Chcę znaleźć przyczynę moich problemów z cerą, ale nie wiem, gdzie szukać.
 • Dlaczego moja pielęgnacja nie daje takich efektów, jakich oczekuje?

Przed konsultacją wypełniasz formularz, więc podczas spotkania rozmawiamy już tylko o konkretnych rozwiązaniach.

Uwaga na konsultacjach nie układam „Indywidualnego planu pielęgnacyjnego”, nie wysyłam zaleceń.

Współpraca Indywidualna 3 miesiące:

Zacznij intensywnie pracować nad swoją skórą zgodnie z przygotowanym indywidualnie, kompleksowym planem pielęgnacyjnym i zabiegowym.

Współpraca kosmetologiczna

1000 zł

Co wchodzi w skład?

Pakiet spotkań: 

 • 60-minutowe spotkanie online lub stacjonarnie we Wrocławiu
 • po każdych 4 tygodniach wymiana spostrzeżeń odnośnie skóry na WhatsApp

Kompleksowy plan działania od A do Z, w skład którego wchodzą:

 • plan pielęgnacyjny dostosowany do Twojego budżetu i możliwości
 • zalecenia odnośnie techniki nakładania kosmetyków
 • wskazania do wykonania badań
 • wspierający skórę plan suplementacyjny
 • plan terapii gabinetowej wraz z wyceną

Dostępna również współpraca 6 miesięcy!

W planie pielęgnacyjnym znajdziesz:

 • opis swojej skóry, z czym się boryka i jakie ma potrzeby
 • wskazanie wyzwań, jakie przed nami stoją i możliwości ich rozwiązania
 • listę kosmetyków dostosowaną do Twojego budżetu
 • instrukcję stosowania z uwzględnieniem czasu, jakim dysponujesz
 • sugerowaną listę badań
 • zalecaną suplementację wspierającą
 • indywidualnie skrojony plan terapii gabinetowej z wyceną

W trakcie trwania współpracy masz ze mną stały kontakt, wysyłasz mi raporty wraz ze zdjęciami skóry.

A ja na bieżąco analizuję Twoje postępy i trzymam rękę na pulsie, aby wszystko szło w dobrym kierunku.

Zobacz jak wygląda Twój indywidualny plan pielęgnacyjny w środku:

Nabór dla nowych osób ruszy 4 czerwca 2024!
Zapisz się na listę oczekujących i dowiedz się jako pierwsza o nowych miejscach!

Pewnie myślisz sobie teraz:

 „To jest za drogie.”

Pomyśl, ile pieniędzy wydałaś już na nietrafione kosmetyki, gadżety, wizyty u innych specjalistów, które nic nie wniosły. Potraktuj to jako inwestycję w zdrową i piękną skórę, która przyniesie trwałe rezultaty. Moje usługi są skomponowane z myślą o kompleksowej pielęgnacji, a ich efekty są nieporównywalne z przypadkowymi zakupami kosmetyków.

„Zaproponowane kosmetyki będą drogie i trudno dostępne.”

Podczas konsultacji ustalimy budżet na kosmetyki, aby dostosować pielęgnację do Twoich możliwości finansowych. Polecane kosmetyki będą ogólnodostępne w drogeriach stacjonarnych i online. Nie mam żadnych współprac z markami, polecam to co działa!

„Na mnie nic nie działa, jestem beznadziejnym przypadkiem.”

Każda skóra jest inna, i to, co działa dla jednej osoby, niekoniecznie musi zadziałać dla innej. Moje podejście opiera się na indywidualnej analizie i dostosowaniu planu do Twoich unikalnych potrzeb. Razem stworzymy spersonalizowany plan, który przyniesie rezultaty.

„Pielęgnacja będzie długa i bardzo wymagająca.”

Czas to cenny zasób. Twój spersonalizowany plan,  będzie dostosowany do Twojego stylu życia. Podejdziemy do pielęgnacji skóry w sposób realistyczny i dostosowany do Twoich możliwości.

„Za mało czasu, aby omówić wszystko podczas spotkania.”

Twój czas jest cenny, więc zaplanujemy nasze spotkanie tak, abyś mogła jak najlepiej wykorzystać czas. Wypełnij formularz przed spotkaniem, a podczas konsultacji skupimy się na najważniejszych kwestiach, abyś wyszła z konkretnymi wskazówkami i planem działania.

Pamiętaj, że Twoje obawy są zrozumiałe, ale moim celem jest stworzenie dla Ciebie spersonalizowanej i osiągalnej ścieżki do zdrowej i pięknej skóry.

Co mam wybrać? Konsultacja czy współpraca?

Konsultacja jest dla Ciebie jeśli:

 • potrzebujesz wskazówek odnośnie pielęgnacji 

 • chcesz się upewnić, że Twoja pielęgnacja, to co robisz jest dobre dla Twojej skóry

 • chcesz ustalić potrzeby swojej skóry

 • nie wiesz, co robić: zmienić kosmetyki, zrobić jakiś zabieg, wprowadzić retinol, więcej nawilżać itd.? 

Konsultacja kosmetologiczna

Współpraca jest dla Ciebie jeśli:

 • chcesz prześledzić ze mną całą swoją historię pielęgnacyjną i ustalić cel oraz plan działania od A do Z 

 • potrzebujesz mieć rozpisaną pielęgnację z konkretnymi kosmetykami, dostosowany do Twojego budżetu

 • chcesz zacząć lepiej rozumieć swoją skórę i prawidłowo odpowiadać na jej potrzeby nawet po zakończeniu współpracy

 • potrzebujesz wskazówek co zbadać, co suplementować

 • chcesz na bieżąco ze mną kontrolować swoje efekty

Współpraca kosmetologiczna

Po jakim czasie zobaczysz efekty wprowadzony zaleceń?

 • Po 2 tygodniach: poczujesz różnicę w szorstkości, skóra będzie bardziej gładka

 • Po 3 tygodniach: poczujesz różnicę w nawilżeniu, zmniejszy się dyskomfort na skórze, zmiany zapalne zaczną się goić

 • Po 2 miesiącach: zauważysz, że skóra jest bardziej jednolita, promienna, stabilna i przewidywalna

 • Po 3 miesiącach: ludzie zaczną komplementować Twoja skórę i zwracać uwagę, że coś się zmieniło

Jak przygotować się do pierwszej wizyty?

Dodaj wybraną opcję do koszyka i opłać zamówienie.

Po rezerwacji, na adres email, otrzymasz wiadomość. Znajdziesz w niej formularz do wypełnienia, a w nim pytania odnośnie stanu Twojego zdrowia, problemu, z jakim do mnie przychodzisz oraz Twoich oczekiwań. Udostępnię Ci również kalendarz do rezerwacji konkretnego terminu wizyty.

Teraz pozostało już tylko odliczać do naszego spotkania!

Masz dodatkowe pytania? Chcesz upewnić się, że konsultacja lub rozpoczęcie współpracy ze mną to na pewno właściwy krok?

Chętnie porozmawiam z Tobą i podpowiem czy konsultacja lub współpraca są dla Ciebie!

796 005 545
kontakt@healthyskin.wroclaw.pl