Holistyczna konsultacja kosmetologiczna czyli spotkanie przy kawie

Możliwe, że pokazanie się komukolwiek bez makijażu jest dla Ciebie dużym dyskomfortem. Możliwe, że masz niemiłe doświadczenia związane z konsultacjami dermatologicznymi czy kosmetycznymi. Rozumiem to. Chcę jednak abyś wiedziała, że podobnie jak Ty jestem człowiekiem. Dodatkowo z wysokim poziomem empatii. Dbam o to aby atmosfera podczas konsultacji była swobodna. Spotkania ze mną raczej przypominają kawę z dobrą znajomą niż stresującą wizytę, a „przy okazji” dbamy o piękno i zdrowie Twojej skóry.

IMG_20200426_153617

Masz wrażenie, że próbowałaś już wszystkiego aby wyleczyć trądzik?

W Healthy Skin dbam o piękno i zdrowie skóry. Specjalizuję się w kosmetologii holistycznej. Jest to szczególne podejście w kosmetologii obejmujące nie tylko ocenę wizualną skóry, ale również stan organizmu, niedoborów i pociąganych za sobą konsekwencji. Na stan Twojej skóry mają wpływ Twoje dolegliwości. Zarówno te poważniejsze jak choroby tarczycy, nietolerancje pokarmowe czy bardziej „błahe” jak odwodnienie czy mała ilość snu i odpoczynku.

Stosujesz tonik, krem nawilżający, krem pod oczy. Zwracasz uwagę na składy kosmetyków, czytasz porady kosmetologiczne zdrowo się odżywiasz, a jednak stan Twojej skóry nie odzwierciedla tego?

Opisujesz swój problem na grupie kosmetycznej na Facebooku i pytasz co może Ci pomóc. Nie mija chwila, a otrzymujesz mnóstwo komentarzy wraz ze wskazówkami jak pielęgnować skórę.

Jedna dziewczyna pisze, że to przez nieprawidłowe oczyszczanie,
kolejna radzi abyś zaczęła stosować kosmetyki z kolagenem,
inna radzi abyś odstawiła nabiał
a jeszcze następna pisze, że u niej najlepiej działa krem z aloesem i Tobie też bardzo poleca.

Jesteś szczęśliwa, bo w końcu jakieś konkretne porady, czujesz, że w końcu się uda! Pełna nadziei zaczynasz działać i wprowadzać nowe rozwiązania.

Kupujesz polecane kosmetyki, odstawiasz nabiał, zaczynasz bardziej przykładać się do oczyszczania, nawet kupiłaś specjalne urządzenie! I może i w pierwszej chwili było lepiej, ale teraz jest tak samo, albo i nawet gorzej.

2693637

Wiesz, dlaczego to nie działa? Dlatego, że nie da się mówić o spłyceniu zmarszczek, pozbyciu się trądziku, likwidacji przebarwień czy innym problemie, kiedy nie zna się potrzeb skóry. To jest podstawa! Aby kosmetyki działały muszą być dobrane do potrzeb skóry jak klucz do zamka. Tym właśnie zajmuje się kosmetologia. W Healthy Skin znajdziesz świetnego kosmetologa, który obejrzy Twoją skórę i ułoży plan pielęgnacyjny pod Twoje aktualne potrzeby.

Maska z glinki na twarz

Piękna skóra to zdrowa skóra

essentialiving-YH6uA5HlzMM-unsplash

Nasze ciało to ogromna machina, w której poszczególne elementy są od siebie zależne. Nie ma możliwości rozmawiać o skórze pomijając funkcjonowanie organizmu.

Healthy Skin jest miejscem specjalizującym się w kosmetologii holistycznej.

W moim rozumieniu kosmetologia pomaga zachować zdrowie i witalność skóry w naturalny sposób. Moim celem jest niesienie pomocy osobą, które czują się zagubione w gąszczu informacji związanych z pielęgnacją skóry.