Trądzik Wrocław

Zastanawiasz się gdzie udać się z trądzikiem we Wrocławiu?

Trądzik polega na nałożeniu się kilku czynników. Może to być zaburzenie wydzielania sebum, nadmierne rogowacenie skóry, ale również wpływ hormonów czy stan jelit. Dlatego tak ważne jest szczegółowa analiza nie tylko stanu skóry, ale i całego organizmu. Terapie przeciwtrądzikowe, zabiegi, maści i kosmetyki są skuteczne wtedy, kiedy odpowiadają potrzebom skóry. Jeżeli używasz maści, która została polecona przypadkowo bez wnikliwej konsultacji nie spodziewaj się rewelacyjnych efektów. W Healthy Skin nauczysz się rozumieć potrzeby swojej skóry. Będziesz dbać o nią w bardziej świadomy sposób nie tylko poprzez nakładanie kosmetyków, ale również zauważysz wpływ Twojego żywienia i stylu życia na kondycję skóry. 

Salon kosmetyczny zabiegi na trądzik

Holistyczne leczenie trądziku Wrocław

znajdziesz tutaj pomoc jeśli masz

Możliwe przyczyny

  • nieprawidłowe nawyki pielęgnacyjne (np. zbyt częste/rzadkie wykonywanie peelingów)
  • niedopasowane kosmetyki do skóry (zbyt agresywne/obciążające)
  • zaburzenia hormonalne
  • choroby układu pokarmowego i nietolerancje
  • niedobory witaminowe
  • alergie
  • zaburzenia mikrobioty skóry
  • choroby tarczycy
  • styl życia – małe ilości snu, duże ilości stresu
  • zaburzenie gospodarki cukrowej lub lipidowej

Jak więc poradzić sobie z nawracający, odpornym na leczenie trądziekiem?

Zapewne z trądzikiem nie walczysz od dziś. Jakie metody walki były już przez Ciebie stosowane? Kosmetyki apteczne? Antybiotyki? Maści na receptę? Antykoncepcja? Kwasy? Kosmetyki polecane na grupach? 

Czy są to dobre rozwiązania? Tak, jeżeli problem został przeanalizowany od A do Z i na tej podstawie zostały dobrane wymienione rozwiązania. W innym przypadku to po prostu loteria czy coś zadziała czy nie.

Zadaj sobie pytanie “dlaczego mam trądzik?”. A może tym razem, tak dla odmiany, szczegółowo przeanalizujemy Twój problem. Nie tylko w kontekście samego stanu skóry, ale też biorą pod uwagę przyczyny takiego jej stanu. Później pozostanie nam już tylko rozpocząć skuteczne działania. Gotowa?

Efekty holistycznego leczenie trądziku dorosłych

Łagodzenie trądziku we Wrocławiu salon kosmetologiczny kosmetolog Wrocław
leczenie trądziku Wrocław, najlepszy kosmetolog od trądziku wrocław, zabieg na trądzik
trądziku pospolitego we Wrocławiu kosmetolog
skuteczny sposób na zaskórniki na nosie, zabieg na zaskórniki, jak pozbyć się zaskórników na nosie

Chcę się umówić na konsultację

i rozpocząć skuteczną walkę z trądzikiem

Trądzik to nie tylko problem skóry, w dużej mierze wpływa na niego stan Twojego organizmu. Dlatego tak ważna jest pełna analiza nie tylko wizualna. Trądzik powinien zasugerować Ci wykonanie badań krwi.

Często osoby, które latami toczą nieskuteczną walczę z trądzikiem w końcu tracą nadzieję. Jednak gdy rozmawiam z nimi okazuje się, że leki, które przyjmowały były przepisywane podczas 15 minutowej wizyty, a pielęgnacja skóry była zupełnie pomijana.

W ciągu 15 minut raczej nie ma możliwości pełnej analizy problemu, z którym przychodzi pacjent. A samodzielne szukanie informacji jak dbać o skórę, jakich kosmetyków używać jest trudne bez znajomości fizjologii skóry i mechanizmu powstawania trądziku. Oczywiście zlecanie badań to nadal pomijana i lekceważona kwestia.

Niestety tak wyglądają realia. Jest to przykre, dlatego w Healthy Skin działam zupełnie inaczej. Szukam przyczyn problemu i prowadzę moich pacjentów przez prawidłowe dbanie o skórę.

Opinie klientów Healthy Skin o holistycznych działaniach przeciwtrądzikowych

Zabiegi na twarz wrocław najlepszy kosmetolog opinie
opinie o Healthy Skin Wrocław
Czy warto przyjechać do Healthy Skin na konsultacje, szczera opinia

Najlepsze zabiegi na zaskórniki i pryszcze

Poniżej znajdziesz przykłady zabiegów skierowanych do skóry trądzikowej. Zawsze zabiegi są dobierane podczas konsultacji. Plan zabiegowy będzie dopasowany do Ciebie. Do kondycji i typu skóry, ale także do Twojego stylu życia. Bo przecież nawet najpiękniejszy buty nie będzie wyglądać dobrze na zbyt dużej lub zbyt małej stopie. A nawet najlepszy zabieg nie przyniesie Ci oczekiwanych efektów jeżeli nie będzie dla Ciebie. Podczas konsultacji na podstawie stanu Twojej skóry oraz Twoich oczekiwań przedstawię Ci dedykowane zabiegi wraz z wyceną.

Regulacja wydzielania sebum

Zabieg regulujący wydzielanie sebum

Przeznaczony głównie dla skóry tłustej, grubej, która nadmiernie świeci się w ciągu dnia.

Odbudowa dla wrażliwej skóry trądzikowej

Zabieg odbudowujący

Nierzadko okazuje się, że skóra trądzikowa jest również bardzo wrażliwa i potrzebuje regeneracji i odbudowy. Szczególne dla skóry w trakcie doustnej terapii przecitrądzikowej.

Regulacja złuszczania naskórka

Zabieg odblokowujący skórę

Świetnie radzi sobie z zaczopowaną skórą z licznymi zaskórnikam.

Złuszczanie

Zabieg złuszczający

Świetne rozwiązanie dla skóry z licznymi zaskórnikami, łojotokowej. Zabiegi złuszczające odkrywają świeżą i piękną skórę.

Działanie przeciwzapalne

Zabieg przeciwzapalny

Czerwone bolące krosty na żuchwie czy skroniach? Ten zabieg złagodzi stan zapalny.

Oczyszczanie

Zabieg oczyszczający

Rozwiązanie dla skór zanieczyszczonych z licznymi wypryskami. Zabieg bazuje na peelingach medycznych i nie ma nic wspólnego z oczyszczaniem manualnym.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda terapia przeciwtrądzikowa?

Kompleksowa terapia opiera się o działania w gabinecie i w domu oraz suplementację. Każda terapia jest jednak inna, ponieważ jest zawsze dobrana indywidualnie do problemu i Twoich możliwości.

Czy zabiegi są koniecznie?

To zależy od tego jak bardzo skomplikowany jest problem. Czasami zabiegi nie są konieczne, bo same zmiany w pielęgnacji dają świetne efekty. Zawsze podczas konsultacji omawiam kwestie konieczności zabiegów w gabinecie

Jak będę wyglądać po zabiegu?

Zazwyczaj bezpośrednio po zabiegu lub kilka dni po, skóra wygląda gorzej. Jednak zawsze ustalam z Tobą czy możesz sobie na to pozwolić i informuję czego spodziewać się po zabiegu. To co możesz wykonać sama w domu zostawiam Tobie, w gabinecie jednak działamy bardziej intensywnie. 

Czy będę musiała kupić nowe kosmetyki?

Jeżeli w Twojej kosmetyczce znajdę odpowiednie dla Ciebie kosmetyki to one zostaną, jednak często istnieje konieczność zakupu nowych kosmetyków.

Czy zabiegi są bolesne?

Zazwyczaj podczas zabiegu obecny jest co najwyżej dyskomfort. Choć każdy ma inny próg bólu. Zawsze przed każdym zabiegiem opowiadam Ci o tym jakie odczucia mogą się pojawić i na co powinnaś się nastawić.

Czy zmyjesz mi makijaż?

Tak, każdy zabieg rozpoczyna się demakijażem. Możesz spokojnie przyjść prosto z pracy w pełnym makijażu.