Błędy w oczyszczaniu, przez które skóra cierpi

Czujesz, że Twoja pielęgnacja nie daje takich efektów jakich się spodziewałaś?

Czy małe kroki w pielęgnacji mogą mieć aż takie znaczenie?

Nieprawidłowo oczyszczona skóra nie wchłania odpowiednio składników aktywnych z kremów. Lub staje się zbyt wrażliwa, czerwieni się, szczypie i piecze po nałożeniu nawet delikatnych produktów.

Więc tak, mogą

zabiegi na twarz wrocław, kometolog wrocław, holistyczne leczenie trądziku wrocław,1

Fundamenty muszą być solidne

Dlatego przygotowałam dla Ciebie zestawienie 4 cennych wskazówek pielęgnacyjnych. Ich wprowadzenie sprawi, że Twoja pielęgnacja będzie skuteczniejsza, a na skórze odczujesz komfort. Kurs email ze wskazówkami możesz pobrać zupełnie bezpłatnie.  

Kurs składa z 4 lekcji, które otrzymasz dzień po dniu na swoją skrzynkę. Każda lekcja zawiera konkretne wskazówki pielęgnacyjne wraz z omówieniem i działaniami zaradczymi, które możesz wprowadzić od razu w życie.

Zacznij już dziś pracować nad piękniejszą skórą. Zapisz się na BEZPŁATNY kurs email o skutecznej pielęgnacji

Praktyczne porady prosto od kosmetologa

Jestem praktykującym kosmetologiem i w gabinecie podczas pracy ze skórą na żywo, spędzam długie godziny. Wszystkie błędy, które przedstawiam były popełniane przez moje klientki. Bardzo często prowadząc do nadwrażliwości, zaczerwienienia i podrażnienia.

A w efekcie małej tolerancji na składniki aktywne zawarte w kosmetykach. W takich przypadkach nie ma znaczenia jak dobre serum posiadamy skoro skóra go nie toleruje. 

Czy ten darmowy kurs jest dla Ciebie?

Ten kurs jest dla Ciebie jeżeli jesteś początkująca i pielęgnujesz swoją skórę raczej intuicyjnie, ale również jeżeli jesteś bardziej doświadczona i świadomie ustalasz sobie pielęgnację, ale ciągle coś nie gra

początkująca
średniozaawansowana

Jeżeli nie chcesz tracić pieniędzy na kosmetyki i skutecznie pielęgnować cerę zapisz się na bezpłatny 4 dniowych kurs email
“4 kroki do skutecznej pielęgnacji”