Konsultacja

Konsultacja Kosmetologiczna dla Panny Młodej

16
Chcesz, aby Twoja skóra prezentowała się nieskazitelnie w dniu Twojego wyjątkowego ślubu?
14
Chcesz aby makijaż wyglądał idealnie w tym szczególnym dniu?
16
Wszystko ogarnięte, a Twoja skóra nadal jest kapryśna? Nie wiesz jakie zabiegi zrobić przed ślubem?
Konsultacja kosmetologiczna dla panny młodej

Umów się na konsultację!

Zapraszam Cię na stacjonarną konsultację kosmetologiczną dla panny młodej, podczas której przeanalizuję Twój obecny stan skóry, poznam Twoje oczekiwania i aktualną pielęgnację.

Razem podejmiemy wszystkie niezbędne kroki, aby przygotować Twoją skórę do tego wyjątkowego dnia.

Zadbam o to aby skóra była dobrze przygotowana pod makijaż, zredukujemy drobne niedoskonałości. 

W ramach konsultacji skupimy  się na redukcji drobnych niedoskonałości, oczyszczeniu twarzy przed ślubem,  poprawie zaburzonej bariery hydrolipidowej oraz pielęgnacji skóry suchej lub tłustej. Pomogę Ci znaleźć odpowiednie rozwiązania, aby Twoja skóra wyglądała zdrowo i promiennie.

Jeśli zbliża się Twój wielki dzień i chciałbyś, aby Twoja cera była w najpiękniejszej formie a makijaż idealny, konsultacja kosmetologiczna dla panny młodej jest dla Ciebie!

Jesteś niezdecydowana lub masz pytania ?

Skontaktuj się ze mną, a chętnie odpowiem na wszelkie wątpliwości. Możesz napisać do mnie lub zadzwonić pod numer: 796005545.

Po konsultacji otrzymasz:

plan pielęgnacji domowej wraz z instrukcją stosowania, który będzie uwzględniał ogólnodostępne kosmetyki

plan terapii gabinetowej, uwzględniający czas, który pozostał do Twojego ślubu

Pamiętaj, że minimalny czas rozpoczęcia terapii to 4 tygodnie przed planowanym ślubem. Jednak im wcześniej się ze mną skontaktujesz, tym większe będą Twoje możliwości.

Przygotuj swoją skórę do najważniejszego dnia w swoim życiu. Umów się na konsultację już dziś!

zabiegi na twarz przed ślubem Plan pielęgnacji przed ślubem oczyszczanie twarzy przed ślubem zabiegi dla panny młodej jak przygotować cerę przed ślubem jakie zabiegi przed weselem

Co możesz zyskać:

Indywidualne podejście:

dokładnie przeanalizuje stan Twojej skóry, wysłucham Twoich oczekiwań i dostosuje plan pielęgnacji przed ślubem do Ciebie.

Profesjonalną analizę skóry:

przeanalizuje obecny stan Twojej skóry, identyfikując jej specyficzne potrzeby, dzięki temu dostosuje odpowiednie zabiegi na twarz przed ślubem i produkty, aby Twoja skóra była w najlepszej kondycji w dniu ślubu.

Zredukowanie niedoskonałości:

drobne niedoskonałości, takie jak zmarszczki czy przebarwienia czy mogą być zredukowane dzięki odpowiedniej terapii i pielęgnacji. Pomogę Ci dobrać najlepsze rozwiązania, aby Twoja skóra wyglądała promiennie i pięknie.

Przygotowanie skóry pod makijaż:

plan pielęgnacji domowej oraz terapia gabinetowa zapewnią, że Twoja skóra będzie odpowiednio nawilżona, wyrównana i przygotowana pod aplikację makijażu.

Zdrową i promienną skórę:

dbałość o skórę to inwestycja w długotrwałe piękno i samopoczucie. Postępowanie zgodnie z planem pielęgnacji domowej pozwoli Ci przygotować cerę przed ślubem oraz utrzymać zdrową i promienną skórę również na przyszłość.

Twoja skóra zasługuje na najlepszą troskę, szczególnie w dniu Twojego ślubu. Skorzystaj z oferty konsultacji i daj swojej skórze najlepsze szanse na blask i piękno. Umów się na konsultację już dziś i rozpocznij przygotowania do tego wyjątkowego dnia!